Nasze prace

Strony w abonamencie

 

Specjalizujemy się w projektowaniu stron internetowych.

Dzięki pasji i zaangażowaniu naszego zespołu nasze strony cechują się pięknym wyglądem oraz prostą i intuicyjną nawigacją. 

 

Internet to przyszłość.

Przyszłość jest teraz.

 

WEBSITE STYLE

„Jeśli nie ma Cię w internecie, nie istniejesz” 

Zgrany zespół pasjonatów oraz specjalistów branży IT i e-biznesu – tak w jednym zdaniu można nas określić. Wszyscy mamy ten komfort, że pracując realizujemy nasze pasje.

Na rynku jesteśmy już ponad dekadę. Naszym mottem jest zdanie, które często powtarzamy Klientom – „Wyróżnij się lub zgiń”. Dlaczego? Bo jeśli zaczniemy działać standardowo, nie wychodząc poza ogólnie przyjęte ramy, nie będziemy w stanie wyróżnić się na rynku. Dlatego często korzystamy z niestandardowych rozwiązań dzięki czemu Klient otrzymuje stronę którą naprawdę może się pochwalić. I mamy na to naprawdę dobrą receptę. Wystarczy być otwartym i skupić się na szczegółach nowych podejściach do tematu, a przede wszystkim na potrzebach Klienta.

website style

Postaw na jakość

Praktycznie od samego początku naszej przygody ze stronami WWW pracujemy na znanym CMS’ie WordPress. Głównymi jego cechami są prostota obsługi oraz mnogość motywów. W jego oparciu można stworzyć nie tylko blogi, ale i proste strony wizytówki, strony korporacyjne a nawet rozbudowane portale informacyjne.

Dostosuj stronę www do swoich potrzeb

ponad 40 tys wtyczek i modułów wordpress pozwoili zaadoptować stronę do niemalże każdych potrzeb

 

napisz do nas