Jesteśmy profesjonalistami

Znamy się na projektowaniu serwisów internetowych. Codziennie sprawdzamy i wyznaczamy nowe trendy. Naszą misją jest tworzenie stron, które rozwijają biznes naszych Klientów.
ZAMÓW STRONĘNASZE PORTFOLIO

Twoja strona będzie wyjątkowa, dzięki indywidualnemu projektowi.
Wybierz interesujący Cię pakiet, podpisz umowę na 12 miesięcy i prześlij nam swoje materiały, a my zajmiemy się resztą!

WEBSITE STYLE

website style

„Jeśli nie ma Cię w internecie, nie istniejesz”

Zgrany zespół pasjonatów oraz specjalistów branży IT i e-biznesu – tak w jednym zdaniu można nas określić. Wszyscy mamy ten komfort, że pracując realizujemy nasze pasje.

Na rynku jesteśmy już ponad dekadę. Naszym mottem jest zdanie, które często powtarzamy Klientom – „Wyróżnij się lub zgiń”. Dlaczego? Bo jeśli zaczniemy działać standardowo, nie wychodząc poza ogólnie przyjęte ramy, nie będziemy w stanie wyróżnić się na rynku. Dlatego często korzystamy z niestandardowych rozwiązań dzięki czemu Klient otrzymuje stronę którą naprawdę może się pochwalić. I mamy na to naprawdę dobrą receptę. Wystarczy być otwartym i skupić się na szczegółach nowych podejściach do tematu, a przede wszystkim na potrzebach Klienta.

website style 

Postaw na jakość

Praktycznie od samego początku naszej przygody ze stronami WWW pracujemy na znanym CMS’ie WordPress. Głównymi jego cechami są prostota obsługi oraz mnogość motywów. W jego oparciu można stworzyć nie tylko blogi, ale i proste strony wizytówki, strony korporacyjne a nawet rozbudowane portale informacyjne.

Jak pracujemy

rozmowa

Wszystko zaczyna się od rozmowy. Staramy się podczas jej trwania dowiedzieć się jakie masz oczekiwania co do realizacji zlecenia.  

brief

Opracowanie wstępnej koncepcji oraz sformalizowania umowy. Wymagana tu będzie szczegółowa specyfikacja projektu.

budowanie struktury

Zgodnie z ustaloną koncepcją planujemy układ podstron, kolorystykę, układ graficzny oraz sposób nawigacji. Proponujemy z jakich rozwiązań programistycznych będziemy korzysta

projekt graficzny

Zgodnie z ustalona koncepcją i układem strony, nasz grafik tworzy tzw. layout. Wykorzystuje do tego ustaloną kolorystykę, odpowiednią czcionkę oraz elementy dekoracyjne 

Cięcie

Po akceptacji szaty graficznej przystępujemy do tzw. cięcia strony, czyli kodowania. Najprościej rzecz ujmując przekładamy warstwę prezentacyjną na język programistyczny. Następuje kodowanie strony w HTML, ładowanie arkuszy stylów CSS oraz implementacja skryptów.

podpiecie systemu cms

Po zakodowaniu strony przychodzi moment wyposażenia jej w CMS czyli tzw. system zarządzania treścią. Pozwali to na łatwą aktualizację i rozbudowę serwisu. Dzięki tej aplikacji będzie można kształtować treść i sposób jej prezentacji na stronie. A wszystko za pomocą prostego w obsłudze interfejsu.

test

Kiedy strona internetowa jest gotowy przeprowadzamy testy. Sprawdzamy jej zgodność z obowiązującymi standardami, poprawność kodu źródłowego oraz działanie pod różnymi przeglądarkami. Należy pamiętać, że każda przeglądarka inaczej „widzi” strony internetowe. Dlatego w tym etapie wyłapujemy ewentualne nieprawidłowości związane z wyświetlaniem się serwisu.

wdrożenie instalacja

Sprawdzona i zaakceptowana strona WWW ląduje na naszym serwerze. Oznacza to, że wszystkie pliki niezbędne do jej działania, czyli skrypty konfiguracyjne oraz bazy danych zostaną skopiowane na bezpieczny serwer. Po końcowej konfiguracji strona internetowa będzie już widoczna pod wybrany adresem.

Wypełnij formularz kontatkowy